Викуп авто в Києві і по Україні

ПРОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

Дізнайтеся вартість авто!

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ
 

ПРОДАЙТЕ ЗАРАЗ!

Нові пропозиції

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ

Протягом декількох хвилин ми з Вами зв’яжемося і домовимося про Ваш приїзд в одне з наших відділень. Ціна викупу залежить від: марки, моделі, року випуску, пробігу авто, а також його стану.

По телефону домовляємося про час і місце (одне з відділень компанії) огляду Вашого авто нашим фахівцем з оцінки. На місці він ще раз оглядає автомобіль на предмет прихованих пошкоджень і коригує ціну (при необхідності).

Після узгодження ціни і перевірки автомобіля (арешт, викрадення, кредит, лізинг та ін.) Укладаємо договір купівлі-продажу або, у разі необхідності, робимо генеральне доручення. Операції з документами цілком законні і проходять відповідно до законодавства України.

Проводимо 100% готівковий розрахунок на місці. Також, на Вашу вимогу, для зручності та безпеки ми надаємо можливість перевірки грошей і повного розрахунку в будь-якому відділенні банку.

Професійна діяльність нашої компанії-викуп авто на найвигідніших умовах, з використанням всіх доступних ресурсів. Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів, тому завжди готові вислухати і прийняти правильне для ВАС рішення.

Заповніть форму

Чому викуп авто довіряють нам?

Вигідні умови!

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, покупки і обміну автомобіля. З нами легко оцінити і продати вашу машину.

Економія грошей!

З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на покупку і розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

Економія часу!

З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, покупки або обміну автомобіля, заощадивши при цьому величезну кількість часу.

З компанією AUTO-STAR продати, купити або здійснити обмін транспортного засобу можливо без проблем. Перелік послуг, які надає команда професіоналів, значно спрощують ваше життя і економлять дорогоцінний час. Співпрацюючи з фахівцями, ви переконаєтеся, що автовикуп в Києві та інших містах – це дуже приємна процедура.

Наші послуги

Ми дорожимо своєю репутацією, і тому надаємо якісний сервіс і допомагаємо автомобілістам в найрізноманітніших ситуаціях:

  • Здійснюємо терміновий викуп авто в Києві, Черкасах, Кропивницькому, Чернігові, Тернополі. Надаємо безкоштовну стоянку.
  • Займаємося скуповуванням уживаних автомобілів дистанційно.
  • Підбираємо і доставляємо транспортні засоби за індивідуальним замовленням.
  • Оформляємо договір купівлі / продажу авто.
  • Надаємо послуги кредитування і страхування.

Викуп авто з пробігом – особливості послуги

Швидкий викуп авто – це зручна послуга, яка дозволяє в максимально короткий термін реалізувати своє авто на вигідних умовах. Популярність даної послуги обумовлена тим, що автовикуп дозволяє швидко продати вашу машину за вигідною для вас ціною в максимально короткий термін, іноді процес оформлення може зайняти до 2-х годин, це з проведенням оцінки та підписання документів купівлі-продажу. У разі гострої необхідності продажу автомобіля в короткий термін, компанія AUTO-STAR пропонує послугу – терміновий автовикуп. Наші фахівці в найкоротший термін проведуть оформлення угоди, і Ви миттєво отримаєте грошові кошти за ваш автомобіль.

Автовикуп у Києві дозволить значно заощадити Ваш час, який буде витрачено на пошук потенційного покупця автомобіля і регулярний виїзд на авторинки. Процес продажу авто може затягнутися на тривалий час, при цьому покупці будуть торгуватися і просити знизити вартість автомобіля. Терміновий викуп авто в Києві – прекрасний варіант для того, хто бажає змінити свій старий автомобіль на новий терміново та дорого.

Чому нам довіряють

Наша компанія допоможе вам здійснити швидкий автовикуп в Києві та інших містах України. Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід у вирішенні як комерційних, так і юридичних питань при продажу Вашого автомобіля.

Процедура викупу Вашого авто здійснюється або в нашому офісі в Києві, або в зручному для Вас місці і в зручний для Вас час. Ми гарантуємо адекватну оцінку вартості автомобіля, максимальну швидкість здійснення угоди купівлі-продажу, конфіденційність і юридичну чистоту угоди.

Маючи справу з нами, ви гарантовано отримаєте:

  • терміново і дорого оформимо автовикуп в Києві. Ми зібрали штат професіоналів своєї справи, які вміють знайти підхід до кожного клієнта і врахувати всі його вимоги;
  • зручний сервіс і місце розташування. Офіси компанії AUTO-STAR розташовані в Україні в районах з гарною транспортною розв’язкою, тому дістатися до нас не проблема;
  • вигідні пропозиції і найкращі умови викупу уживаних автомобілів. Наші фахівці дбають про комфорт клієнтів і ставлять в пріоритет їх інтереси.

Ми працюємо на ринку вже більше десяти років, і для нас це не просто викуп машин з пробігом, а справа, яка приносить задоволення. Команда професіоналів полегшить нелегкий процес вибору, покупки, обміну, кредитування авто, допоможе у всіх юридичних питаннях. У наших інтересах надати хороший автомобіль, який буде відповідати всім вашим побажанням, і служити вірою і правдою довгі роки. Ми цінуємо довіру своїх клієнтів, тому забезпечимо вам якісний сервіс.

Залишились запитання?

 

Зателефонуйте або відправте запит

 

+38 (067) 402-26-49